8 Przełącznik Port Layer 3

8 Przełącznik Port Layer 3

STCS4012ST to przełącznik światłowodowy warstwy 3 gigabit Ethernet, oferujący 8 gigabitowych slotów SFP oraz 4 gigabitowe łącza ethernetowe. Jest to inteligentny, wielowarstwowy przełącznik bezpieczeństwa, zaprojektowany specjalnie dla aplikacji sieciowych o wysokim poziomie bezpieczeństwa.

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

STCS4012ST Gigabitowy port 8-portowy Gigabit SFP X 4 Gigabt Tx Layer 3 Gigabitowy przełącznik routingu Opis:

STCS4012ST to czysty przełącznik gigabitowy, który oferuje 8 gigabitowych slotów SFP i 4 gigabitowe porty Tx.

Inteligentny wielowarstwowy przełącznik STCS4012ST jest przełącznikiem nowej generacji zapewniającym wysokie bezpieczeństwo

sieci. Dzięki dużej przepustowości i wysokiej wydajności przełączania, oferuje również zaawansowane zabezpieczenia. To jest

opcja premium do kontroli dostępu w warstwie konwergencji dla małych lub średnich MAN lub przełącznik dostępu dla użytkowników korporacyjnych.

Zaawansowana ochrona:

Obsługuje kompleksowe zasady kontroli dostępu ACL, w tym: ACL opartą na adresach MAC użytkownika, ACL opartą na protokole IP (TCP / UDP), ACL opartą na numerze portu TCP, opartą na numerze portu UDP i opartą na czasie ACL;

Potrafi identyfikować prawne terminale usługowe ze zredukowanym VLAN-IP-MAC; obsługuje protokół kontroli dostępu użytkownika

802.1x, zapewnia bardziej wydajną kontrolę portów użytkownika niż metoda tradycyjna; Funkcja ograniczenia adresów MAC portu może kontrolować numer hosta uzyskującego dostęp do określonego portu;

Obsługuje PVLAN, oferuje ścisłą segregację portów w sieci VLAN 802.1Q, zapewnia wysokie bezpieczeństwo obsługi

operacja; Opatentowana technika ochrony procesora sprawdza i filtruje dane wysyłane do procesora w celu uniknięcia złośliwego ataku; Kilka uwierzytelnień dla protokołów takich jak RIP, OSPF, itp. (Uwierzytelnianie zwykłego tekstu, uwierzytelnianie MD5) w celu zapewnienia kontroli routera i topologii sieci.

Elastyczny QOS

Inteligentny wielowarstwowy przełącznik STCS4012ST obsługuje inteligentną QoS i spełnia wysokie wymagania jakości usług głosowych, wideo i innych usług multimedialnych w czasie rzeczywistym dzięki następującym technologiom:

Priorytet oparty na znakowanej informacji IEEE802.1P i usłudze klasyfikacji pięciokrotnego przepływu;

Obsługuje wielowarstwowe systemy CoS i ToS oparte na przepływach w celu zaspokojenia zapotrzebowania na usługi multimedialne w czasie rzeczywistym, takie jak wideokonferencja; Samo zdefiniowane wielowarstwowe reguły klasyfikacji przepływu, z 1024 regułami przepływu obsługiwanymi w jednym urządzeniu; 8 kolejek priorytetowych obsługiwanych na port, z zapobieganiem przeciążeniom i kształtowaniem przepływu;

Kompleksowa obsługa protokołu routingu

Inteligentny wielowarstwowy przełącznik STCS4012ST obsługuje bogaty zestaw technologii routingu, który obejmuje

prawie wszystkie istniejące technologie routingu.

Obsługuje protokoły routingu emisji pojedynczej: RIP V1, RIP V2, OSPF, BGP, routing statyczny;

Obsługuje protokoły routingu multiemisji: IGMP, PIM-SM;

Obsługuje protokół backupu redundancji: VRRP.

Wygodna konserwacja i kontrola

Obsługuje metody NM, takie jak SNMP, CLI, RMON, TELNET, WEB; Obsługuje protokoły BOOTP, TFTP i FTP w celu szybkiej aktualizacji oprogramowania.


Dane techniczne:


Model

STCS4012ST

System

Numer portu

8 portów Gigabit SFP, 4 porty Gigabit Tx

Przełączanie pojemności

24G

Możliwość przesyłania pakietów

17,8Mbps

Pobór energii

<30>

Podstawowa wydajność

Tabela adresów MAC

16K

Wpisywanie wpisów do tabeli

4K

Pojemność bufora

Współdzielone 32M

Tryb przekazywania

Przechowuj i wysyłaj dalej

Kontrola sieci i przepływu

PVLAN

tak

VLAN

802,14,3 4k

QoS

8 kolejek priorytetowych na port; kształtowanie przepływu i bogate metody szeregowania

Kolejkowe metody dyspozytorskie

WRR, SP, WRR + SP

Konwergencja portów

FE, konwergencja portów GE; maksymalnie 32 grupy z 8 portami na grupę

Routing Protocols

Unicast

Routing statyczny, RIP V1 / V2, OSPF V2,

Multicast

IGMP, PIM-SM,

Routing polityki

tak

QoS routing

tak

Liczba interfejsów routingu

512

Funkcja bezpieczeństwa

802.1X

tak

PORTAL

tak

STP

tak

ACL

1K

Ograniczenie adresów MAC

tak

Broadcast Strom Suppression

tak

Zabezpieczenie procesora

tak

Funkcje zarządzania

SNMP

SNMP V1 / V2c / V3

RMON

1, 2, 3, 9

HTTP

tak

CLI

tak

Wymiar (L * W * H)

443 mm × 360 mm × 44,5 mm

Środowisko pracy

0 ~ 40 ℃ 10 ~ 90% bez kondensacji

Waga

<6,5>


Szczegóły zamówienia:


Model

Opis

Moc

STCS4012ST

8 portów Gigabit SFP, 4 porty Gigabit Tx

AC 220V

SP-GTX (SFP)

Moduł SFP GE-TX-GE-100 metrów -RJ45-3.3V


SP-GSX (SFP)

Moduł optyczny SFP-GE-multimode-850nm-550meter-LC złącze optyczne-3.3V

SP-GLX (SFP)

Moduł optyczny SFP - tryb pojedynczy GE - złącze optyczne 1310nm - 10 km-LC - 3.3V



Hot Tags: 8 portów warstwy 3 przełącznik, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, kupować, tanio, luzem, cennik, niska cena
Produkty powiązane
Zapytanie