Przełącznik światłowodowy warstwy 2 24 porty

Przełącznik światłowodowy warstwy 2 24 porty

STE-228-X3XM to światłowodowy przełącznik warstwy 2/3 zarządzany przez telekomunikację, który oferuje 24 porty światłowodowe 10 / 100Base-Fx, 2 gigabitowe porty ethernetowe i 2 gigabitowe porty SFP. Umożliwia obsługę wielu funkcji warstwy 2/3 takie jak SNMP, 802.1Q VLAN, 802.1 P QOS, wykrywanie pętli, mirrowanie portów itp.

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Opis:

STE-228-X3X1 jest przełącznikiem światłowodowym warstwy 2 z 10 portami 10 / 100Base-Tx + 4 Gigabit Telecom, wyposażonym w kilka funkcji warstwy 3. STE-228-X3X1 jest specjalnie zaprojektowany do aplikacji optycznych Telecom.

STE-228-X3X1 to najbardziej zaawansowany wielowarstwowy, wydajny port 24 x 10/100 Mb / s oraz 4 porty

Przełącznik światłowodowy Gigabit uplinks. Z łączną szybkością linii 9,5 Mp / s, STE-228-X3X1 oferuje włączanie zarówno ruchu L2, jak i L3. Filtrowanie, nadzorowanie, priorytetowe tagowanie może być wykonywane w czasie rzeczywistym bez wpływu na wydajność przekazywania.

Wspierając najnowsze aplikacje Metro Ethernet L2 VPN, STE-208-X3X1 oferuje podwójne układanie VLAN 802.1Q, znane również jako Q-in-Q. Pozwala to firmom i sieciom usługodawców na przełamanie ograniczenia znaczników VLAN 4K. Co więcej, STE-228-X3X1 zapewnia również znakowanie pakietów MPLS / VC dla opartego na standardach IETF L2 VPN za pośrednictwem MPLS. Z kolejkami 8 klas usług (SP), RR, WFQ i WRR, STE-228-X3X1 umożliwia pełny zakres aplikacji usługowych, takich jak VoIP o niskim opóźnieniu i wideo w czasie rzeczywistym, a także dane o znaczeniu krytycznym.

Zoptymalizowany pod kątem najbardziej wymagających wymagań dotyczących przełączania sieci, STE-228-X3X1

nauka / starzenie się tabel MAC i IP LPM. Zaawansowane funkcje Ethernet, takie jak wielokrotne i szybkie rozpinanie

drzewo (802.1s i 802.1w), kontrola przepływu (802.3x), priorytetyzacja (802.1p) i ramka 9k jumbo są w pełni zintegrowane. Cały ruch L2 / L3 jest przełączany z prędkością linii. Do równoważenia obciążenia, jak również do celów redundancji, włączono ECMP i WCMP. Do agregacji łączy (802.3ad) można przypisać do 32 grup magistral (8 łączy na grupę).

Zapewniając filtrowanie i klasyfikację pakietów, zaawansowany procesor szybkiego filtrowania (FFP) oferuje przetwarzanie sieci ContentAware na port. Obsługuje TOS / DiffServ, ograniczanie szybkości, nadzorowanie, kształtowanie, liczenie, planowanie, priorytetowe tagowanie i remapowanie do przepływów tak małych jak 64 kb / s, co czyni go idealnym do zastosowań wymagających dużej przepustowości i zapór ogniowych.

Zaprojektowany do zwiększania aplikacji multiemisji, STE-228-X3X1 przełącza wszystkie pakiety pakietów L2 / L3 z prędkością łącza. Pakiety IPMC są replikowane sprzętowo do 8 i 32 VLAN odpowiednio w portach Fast i Gigabit Ethernet. Ruch multiemisji może być również zarządzany przez trzy tryby filtrowania portów, aby kontrolować zachowanie dystrybucji.


>>> Interfejs sprzętowy:

> Porty Gigabit: 2 porty RJ45 10/100 / 1000Base-TX lub 2 opcjonalne porty LC SFP 1000Base-X.

> 24 porty 100Base-FX SC / PC


>>> Interfejs optyczny:

> 1000Base-X

Podwójne włókno MM (50 / 125μm), pojedyncza długość fali 850nm, podwójne LC, zasięg działania 550m.

Podwójne włókno MM (62,5 / 125μm), pojedyncza długość fali 850nm, podwójne LC, zasięg działania 275m.

Podwójne włókno SM, pojedyncza długość fali 1310nm lub 1550nm, dual LC, zasięg działania 15 / 40km.

> 100Base-FX

Pojedyncze włókno SM, podwójna długość fali 1550nm / 1310nm, SC / PC, zasięg działania 20 / 40km.

Podwójne włókno SM, pojedyncza długość fali 1310 nm lub 1550 nm, dual SC, zasięg działania 20/40/60/80 km

Podwójne włókno MM, pojedyncza długość fali 1310 nm, podwójne SC, odległość działania 2 km.


>>> Wydajność

> Wydajność płyty montażowej 8,8G.

> 16384 wpisów adresu mac.

>>> Przełączanie ethernetu warstwy 2:

> Przełączanie stawek liniowych dla wszystkich rozmiarów pakietów i warunków.

> Grupy 4K wirtualnych sieci lokalnych (VLAN).

> Statyczne wpisy L2 (odporne na starzenie)

> Pakiety Jumbo do 9 KB (9216 bajtów) na każdym porcie.

> Pakiety Ethernet / IEEE 802.3 (od 64 bajtów do 1522 bajtów)

>>> Multicast:

> Przełączanie stawek liniowych dla wszystkich rozmiarów pakietów i warunków.

> Opcjonalne sprawdzenie portu źródłowego.

> IGMP snooping dla 128 grup multiemisji.

> IGMP snooping na VLAN

> MVR na porcie użytkownika, porcie użytkownika 802.1Q i porcie użytkownika QinQ

> Obsługa wielu "multicast VLAN"

>>> Obsługa VLAN:

> Sieci VLAN oznaczone tagiem 4094 (802.1Q)

> Filtrowanie Ingress dla bezpieczeństwa VLAN 802.1Q

> Oparta na protokole sieć VLAN z priorytetem

> Niezależne uczenie się VLAN (IVL)

> Ramka QinQ (1526 bajtów)

> Ramka 802.1Q (1522 bajtów)

> 255 wsparcia VLAN na jedno podwozie

> VLAN na porcie trunk

> 802.1Q trunk na portach dostępu i portach trunk.


>>> Klasa usług (COS):

> Standard IEEE 802.1p

> 8 kolejek CoS na port wyjściowy.

> Kształtowanie kursu wyjściowego na kolejkę

> Ścisły priorytet, round robin, ważony Round Robin, ważony Fair Queuing i kolejkowanie kombinacji

planowanie pakietów

> 8 poziomów priorytetu pakietów

> Informacje o priorytecie 802.1Q

> Mmechanizmy zmiany priorytetów, mechanizmy typu "per-flow", IPv4 TOS, IPV6 i DSCP.

> Priorytet mapowania kolejki CoS

> 2 poziomy upuszczenia upuszczenia przez dodatkowy poziom CoS w każdej kolejce.

>>> Protokół drzewa opinającego (IEEE 802.1D)

> Protokół drzewa opinającego IEEE 802.1D.

> Wielokrotne drzewa opinające IEEE 802.1.

> Protokół Rapid Spanning Tree IEEE 802.1w.

> Obsługa szybkiego szybkiego rozpinania drzewa na porcie i usuwania danych z warstwy VLAN Layer 2.

>>> Bezpieczeństwo:

> Ograniczenia liczby adresów MAC na port użytkownika z powiadomieniem

> Warstwa 2 - klasyfikacja i filtrowanie pakietów Layer3 według szybkości linii

> PVLAN między portami dostępowymi a portami trunk.

> IEEE 802.1X

>>> Zarządzanie

> Obsługa interfejsu CLI: dostęp do konsoli i telnetu (SSH)

> Wsparcie dla SNMP MIB II

> Obsługa zdarzenia pułapki SNMP

> Wsparcie dla SNMP v1, SNMP v2, SNMP v3

> Obsługa zarządzania przez Internet

> Wsparcie Remote Syslog

> Obsługa autodiagnostyki


>>> Interfejsy zasilające:

> AC90 ~ 264V / 1,2A max, 50 / 60Hz lub DC18 ~ 36V / 2A lub DC36 ~ 72V / 1,5A.

> Zużycie energii: ~ 50W

>>> Fizyczne interfejsy:

Wymiary: 19-calowa szerokość do montażu w szafie, wysokość 1,0U.

Waga: 5 kg

Temperatura pracy: 0 ℃ ~ 50 ℃

Temperatura przechowywania: -25 ℃ ~ 55 ℃

Wilgotność: 5% ~ 95% RH Bez kondensacji

 

>>> Warunki i zasady OEM:

Minimalna ilość zamówienia: 20 szt

Czas dostawy: 29 dni od otrzymania płatności

Warunki płatności: 30-50% zaliczki T / T z góry, saldo wypłacane przed wysyłką

Gwarancja: dwuletnie, zamienniki, które zostaną wysłane razem z wysyłką ponownego zamówienia

Warunki wysyłki: FOB, CNF, CIF


Hot Tags: warstwa 2 przełącznik światłowodowy 24 porty, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, kupować, tanio, hurt, cennik, niska cena
Produkty powiązane
Zapytanie