Gepon Olt 2 porty

Gepon Olt 2 porty

CHIMA 2 Port GEPON OLT, obsługujący współczynnik transmisji 1: 64, może łączyć do 128 zdalnych jednostek ONU.

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Opis systemu SNA8220T 2 Port Gepon OLT:

SNA8220T to system Gepon OLT oparty na standardzie IEEE802.3ah Gigabit Epon. Obsługuje maksymalnie 2 porty Gepon, które mogą łączyć do 128 sztuk abonentów Gepon ONU przy współczynniku światłowodowym 1:64. Jest to system Telecom Grade Grade OLT przeznaczony dla dostawców usług internetowych oferujących wysokiej jakości i szybkie usługi internetowe (takie jak IPTV, VoIP, usługi transmisji danych) dla subskrybentów.


Funkcje zarządzania siecią w Rich Layer 2:

SNA8220T obsługuje bogate przełączanie szybkości transmisji na poziomie 2 i bogate funkcje zarządzania, takie jak IEEE 802.3 10Base-Tx Ethernet, IEEE 802.3u 100Base-Tx Ethernet, IEEE802.3z Gigabit Ethernet, IEEE802.3ad, IEEE 802.3x kontrola przepływu, IEEE802.1Q VLAN, IEEE802.1P QOS, IEEE 802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid Spanning Tree, IEEE802.3ah Gigabit EPON, IGMP Snooping V1, V2, V3, itp.


Jednolita konserwacja i zarządzanie siecią:

System SNA8220T Gepon OLT obsługuje zaawansowane funkcje zarządzania i wygodne funkcje konserwacji. Obsługuje zarządzanie SNMP, Telnet i NMS. Dzięki oprogramowaniu do zarządzania SNMP, takim jak Dude, HP Openview zainstalowanym na zarządzającym komputerze, administratorzy systemu mogą łatwo i łatwo zarządzać i konfigurować zastosowany SNA8220T OLT na kilka alternatywnych sposobów.


Technologia Gepon oparta na standardzie IEEE802.3ah:

SNA8220T jest dostarczany z 2 stałymi slotami GEPON SFP i 2 combo interfejsami Gigabit SFP / Tx.

Obsługa standardu IEEE802.3ah Gigabit Epon,

Obsługa maksymalnie 2 transceiverów Gepon SFP do downlinkingu, może połączyć do 128 sztuk ONU subskrybentów

Obsługuje szybkość transmisji 1,25 Gb / s

Długość fali portów Gepon SC: Uplink: 1310nm, Downlink: 1490nm

Średnia moc transmisji optycznej dla portu Gepon SC: + 2 dBm do + 7 dBm

Optyczna czułość odbioru portu Gepon SC: -30dBm

Maksymalny współczynnik światłowodu: 1:64

Obsługa standardu CTC 2.1 China Telecom Gigabit Epon

Wsparcie Standard OAM i rozszerzalne funkcje zarządzania OAM

Obsługa szyfrowania w celu przesyłania danych w łączach w górę i w dół

Wspiera aktualizację pojedynczego ONU lub wielu ONU jednocześnie i zdalnie przez administratora systemu

Obsługuje uwierzytelnianie ONU, może zgłaszać nielegalne rejestrowanie zdarzeń ONU


Funkcje sprzętowe:

W pełni kompatybilny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah

Obsługa 2 portów GEPON SC, szybkość transmisji 1,25 Gb / s

Obsługa interfejsów combo 2-portowych z interfejsem 2 * 10/100 / 1000Base-Tx i 2 Gigabit SFP

Obudowa 1U wyposażona w wentylatory chłodzące

Obsługa Hot Swap nadajników GEPON SFP

Obsługa szybkiego zabezpieczenia zwrotnego EAPS i ochrony ścieżek optycznych GEPON.

Tabela adresów MAC: 8K

Tabela VLAN: 1-4094

Zasilacz:

Zasilanie AC: 110-240 V AC, 50 / 60Hz


Funkcje oprogramowania:

SNA8220T obsługuje funkcje zarządzania pełną warstwą 2:

Obsługa sieci VLAN IEEE802.1Q, VLAN na bazie portów

Wsparcie dla drzewa IEEE802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid Spanning Tree

Obsługa agregacji łączy IEEE802.3ad,

Obsługa IEEE802.3X Half Duplex i Full Duplex Backpressure Flow Control

Obsługa IEEE802.1P QOS, COS, DifferSev, FIFO (First In First Out), DBA (Dynamic Bandwidth Assignment), SLA,

Obsługa listy kontroli dostępu (ACL) na podstawie przepływu

Obsługa kontroli przepustowości

Obsługa multiemisji: IGMP V1, V2, IGMP Snooping, multicast VLAN,

Obsługa Cli, Telnet, SNMP V1, V2c,


Aplikacja Gepon Solution:

System Gepon składa się z Gepon OLT, Gepon ONU i splitterów światłowodowych. Gepon OLT jest urządzeniem nadrzędnym (również posortowanym jako urządzenie przełączające dostęp do warstwy 2), które łączy się z Gepon ONU za pomocą splitterów optycznych. Gepon ONU to urządzenie abonenckie ustawione w domku subskrybentów. Dzięki NMS zainstalowanemu na serwerze PC po stronie Gepon OLT, administratorzy mogą zdalnie zarządzać / konfigurować Gepon ONU w serwerowni Gepon OLT. Po podłączeniu wszystkich światłowodów 1 gigabit lub 10Gigabit, system Gepon oferuje dużą przepustowość, która może spełnić lub przewyższyć wymagania transmisji dla usług IPTV, VoIP i danych.

Jest to świetna opcja dla rozwiązań Fibre To The Home, Fibre To The Building itp.


Dane techniczne:

Model nr.

SNA8220T

Sprzęt komputerowy

Pojemność sprzętu

Standardy sprzętowe

Standard IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah

Porty GEPON

2 porty GEPON SC

Porty uplink

2 porty 10/100 / 1000Base-Tx z 2 gigabitowymi slotami SFP

System chłodzenia

Obudowa 1U wyposażona w wentylatory chłodzące

Interfejsy Gepon 1.25G

Obsługa 2 interfejsów Gepon SFP

Przełączanie pojemności

8 Gb / s

Tabela adresów MAC

8K

Tabela VLAN

1-4094

Hot Swap

Obsługa Hot Swap nadajnika GEPON SFP

EAPS

Obsługa szybkiego zabezpieczenia zwrotnego EAPS i ochrony ścieżek optycznych GEPON.

Zasilacz

Zasilanie AC: 110-240 V AC, 50 / 60Hz

Postacie Gepona

  • Obsługa standardu IEEE802.3ah Gigabit Epon,

  • Obsługuje maksymalnie 2 porty Gepon SC dla downlinkingu, może podłączyć do 128 sztuk ONU subskrybentów

  • Obsługuje szybkość transmisji 1,25 Gb / s

  • Długość fali portów Gepon SC: Uplink: 1310nm, Downlink: 1490nm

  • Średnia moc transmisji optycznej dla portu Gepon SC: + 2 dBm do + 7 dBm

  • Optyczna czułość odbioru portu Gepon SC: -30dBm

  • Maksymalny współczynnik światłowodu: 1:64

  • Obsługa standardu CTC 2.1 China Telecom Gigabit Epon

  • Wsparcie Standard OAM i rozszerzalne funkcje zarządzania OAM

  • Obsługa szyfrowania w celu przesyłania danych w łączach w górę i w dół

  • Wspiera aktualizację pojedynczego ONU lub wielu ONU jednocześnie i zdalnie przez administratora systemu

  • Obsługuje uwierzytelnianie ONU, może zgłaszać nielegalne rejestrowanie zdarzeń ONU

 


Oprogramowanie

Obsługa sieci VLAN IEEE802.1Q, VLAN na bazie portów

Wsparcie dla drzewa IEEE802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid Spanning Tree

Obsługa agregacji łączy IEEE802.3ad,

Obsługa IEEE802.3X Half Duplex i Full Duplex Backpressure Flow Control

Obsługa IEEE802.1P QOS, COS, DifferSev, FIFO (First In First Out),
DBA (Dynamic Bandwidth Assignment), SLA,

Obsługa listy kontroli dostępu (ACL) na podstawie przepływu

Obsługa kontroli przepustowości

Obsługa multiemisji: IGMP V1, V2, IGMP Snooping, multicast VLAN,

Obsługa Cli, Telnet, SNMP V1, V2c,

Wsparcie aktualizacji oprogramowania układowego za pomocą TFTP i FTP

Hot Tags: gepon olt 2 porty, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, kupować, tanio, hurtem, cennik, niska cena
Produkty powiązane
Zapytanie