Konwertery mediów

  • Gigabitowy przełącznik optyczny 8 portów

    Gigabitowy przełącznik optyczny 8 portów

    Przełącznik 8 portów 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Ethernet 10/100 / 1000M Auto-Negotiation, Auto MDI / MDI-X, Kontrola przepływu IEEE802.3x, Przepustowość magistrali do 16 Gb / s, Nie...

    Więcej
  • Konwerter mediów 6 portów

    Konwerter mediów 6 portów

    2 porty Gigabit SFP + 4 porty 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Media Converter, 4 porty Gigabit Ethernet i 2 porty Gigabit SFP. Odległość transmisji od MMFiber 550m do SM Fibre...

    Więcej
  • Media Converter POE

    Media Converter POE

    8 Port 10 / 100Base-Tx Niezabezpieczony przełącznik Ethernet z 4 portami POE DOSTĘPNY W STANIE IEEE802.3af z Power Over Ethernet, oferuje całkowitą moc POE 62W, każda sieć LAN obsługuje moc...

    Więcej
  • Konwerter światłowodowy zarządzany

    Konwerter światłowodowy zarządzany

    STE-51X to konwerter mediów zarządzanych na stojaku 10/100 mb / s, który oferuje 16 gniazd do wkładania kart konwertujących media. Obsługuje zdalne zarządzanie snmp oraz...

    Więcej
  • Konwerter mediów w jednym trybie

    Konwerter mediów w jednym trybie

    STE-MSMC to konwerter mediów Ethernet 10/100 Mbps, który oferuje 1-portowy światłowód wielomodowy, 1-portowy światłowód jednomodowy i 1 port Ethernet 10 / 100mbps. Jest to konwerter...

    Więcej
  • 100 Mbps Media Converter

    100 Mbps Media Converter

    STE-SFMC to konwerter mediów Ethernet 10 / 100mbps, który oferuje port 1-portowy z pojedynczym światłowodem i port Ethernet 1/10/100-bitowy. Jest to konwerter światłowodowy z pojedynczym...

    Więcej
  • Gigabitowy konwerter światłowodowy

    Gigabitowy konwerter światłowodowy

    STE-8406M to gigabitowy konwerter mediów, który oferuje 2 gigabitowe porty światłowodowe i 1 gigabitowy port Ethernet. Rozciąga sieć gigabitową z włókna Multi Mode 550m na...

    Więcej
  • Gigabitowy konwerter mediów

    Gigabitowy konwerter mediów

    STE-8400M to gigabitowy konwerter mediów, który oferuje 1 gigabitowy port światłowodowy i 1 gigabitowy port Ethernet. Rozciąga sieć gigabitową z włókna Multi Mode 550m na...

    Więcej
  • Karty konwertera mediów

    Karty konwertera mediów

    STE-MCM to karta konwertera mediów o przepustowości 10/100 Mb / s, oferująca 1 port 10 / 100Base-Fx i 1 port 10 / 100Base-Tx. Jego zasięg transmisji waha się od włókna...

    Więcej
  • Konwerter światłowodowy 16 portów

    Konwerter światłowodowy 16 portów

    STE-51P to konwerter mediów do montażu w stojaku 10/100 mb / s, który oferuje 16 gniazd do wkładania kart konwertera mediów. Jego zasięg transmisji wynosi od włókna...

    Więcej
  • Konwerter mediów 100 Mb / s

    Konwerter mediów 100 Mb / s

    STE-FMC to konwerter mediów Ethernet 10 / 100mbps, który oferuje 1 port 10 / 100Base-Fx i 1 port 10 / 100Base-Tx. Jego zasięg transmisji waha się od włókna wielomodowego 500m...

    Więcej
  • Konwerter światłowodowy Gigabit

    Konwerter światłowodowy Gigabit

    STE-8408M to gigabitowy konwerter mediów SFP, który oferuje 2 gigabitowe porty Ethernet i 2 gigabitowe porty SFP. Rozciąga sieć światłowodową Gigabit z włókna Multi Mode 550m...

    Więcej
Strona główna Poprzednia strona 12 Następna strona Ostatnia Strona 1/2
Jesteśmy dobrze znane jako jeden z czołowych media konwertery producentów i dostawców w Chinach dla naszych produktów wysokiej jakości i niskiej cenie. Prosimy kupić luzem tanie media konwertery i dostać Cennik od naszej fabryki.