Gigabitowy konwerter mediów

  • Gigabitowy przełącznik optyczny 8 portów

    Gigabitowy przełącznik optyczny 8 portów

    Przełącznik 8 portów 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Ethernet 10/100 / 1000M Auto-Negotiation, Auto MDI / MDI-X, Kontrola przepływu IEEE802.3x, Przepustowość magistrali do 16 Gb / s, Nie...

    Więcej
  • Konwerter mediów 6 portów

    Konwerter mediów 6 portów

    2 porty Gigabit SFP + 4 porty 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Media Converter, 4 porty Gigabit Ethernet i 2 porty Gigabit SFP. Odległość transmisji od MMFiber 550m do SM Fibre...

    Więcej
  • Media Converter POE

    Media Converter POE

    8 Port 10 / 100Base-Tx Niezabezpieczony przełącznik Ethernet z 4 portami POE DOSTĘPNY W STANIE IEEE802.3af z Power Over Ethernet, oferuje całkowitą moc POE 62W, każda sieć LAN obsługuje moc...

    Więcej
  • Gigabitowy konwerter światłowodowy

    Gigabitowy konwerter światłowodowy

    STE-8406M to gigabitowy konwerter mediów, który oferuje 2 gigabitowe porty światłowodowe i 1 gigabitowy port Ethernet. Rozciąga sieć gigabitową z włókna Multi Mode 550m na...

    Więcej
  • Gigabitowy konwerter mediów

    Gigabitowy konwerter mediów

    STE-8400M to gigabitowy konwerter mediów, który oferuje 1 gigabitowy port światłowodowy i 1 gigabitowy port Ethernet. Rozciąga sieć gigabitową z włókna Multi Mode 550m na...

    Więcej
  • Konwerter światłowodowy Gigabit

    Konwerter światłowodowy Gigabit

    STE-8408M to gigabitowy konwerter mediów SFP, który oferuje 2 gigabitowe porty Ethernet i 2 gigabitowe porty SFP. Rozciąga sieć światłowodową Gigabit z włókna Multi Mode 550m...

    Więcej
  • Gigabitowy konwerter światłowodowy

    Gigabitowy konwerter światłowodowy

    STE-8407M to gigabitowy konwerter mediów, który oferuje 2 gigabitowe porty Ethernet i 1 gigabitowy port światłowodowy. Rozciąga sieć z włókna Multi Mode 550m na włókno...

    Więcej
  • Konwerter mediów SFP

    Konwerter mediów SFP

    STE-8403M to gigabitowy konwerter mediów, który oferuje 1 gigabitowy port Ethernet i 1 gigabitowy port SFP. Rozciąga sieć od MM Gigabit Fiber 550m do SM Gigabit Fibre 80Km.

    Więcej
  • Konwerter światłowodowy Gigabit

    Konwerter światłowodowy Gigabit

    STE-8401M Arkusz danych STE-8401M Konwerter mediów 10/100 mb / s Opis: STE-8401M to konwerter mediów Ethernet 10/100 / 1000mbps, który oferuje 1 port 100 / 1000Base-FX i 1 port 10/100/1000...

    Więcej
Jesteśmy znani jako jeden z wiodących producentów i dostawców konwerterów mediów gigabitowych w Chinach dla naszych wysokiej jakości produktów i niskiej ceny. Nie wahaj się kupić taniego gigabajtowego konwertera mediów i cennika GEt z naszej fabryki.