Konwerter światłowodowy 16 portów

Konwerter światłowodowy 16 portów

STE-51P to konwerter mediów do montażu w stojaku 10/100 mb / s, który oferuje 16 gniazd do wkładania kart konwertera mediów. Jego zasięg transmisji wynosi od włókna wielomodowego 500m do włókna światłowodowego 120Km.

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Konwerter pamięci masowej STE-51P niezarządzanych do montażu w stojaku Opis:

STE-51P to konwerter mediów do montażu w szafie, który oferuje 16 gniazd konwertera mediów Fast Ethernet w stojaku o rozmiarze 2,5U. Posiada kartę konwertera mediów 10 / 100BASE-TX-to-FX i redundantny zasilacz. Rozciąga sieć z włókien światłowodowych 500M na włókna SM 120Km.


Cechy:

> Wsparcie do 16 (10/100 Base-Tx do 100 Base-Fx) gniazd

> W pełni zgodny ze standardem IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x

> Rozszerza sieć z włókien MM 500M na włókna SM 120Km.

> Automatyczna negocjacja szybkości 10/100 Mb / s oraz Auto-MDI / MDIX dla portu Tx

> Zapewnij konfigurację przełącznika trybu transferu pół / pełnego dupleksu dla portu Fx

> Podwójny wewnętrzny zasilacz, mocowanie do szafy 2,5U

> Kontrolka stanu


Dane techniczne:


Standard

Standardy IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x

Port RJ-45

Auto-MDI / MDIX

Port światłowodowy

Typ włókna

SC / ST / FC

Długość fali

780/850/1310 / 1550nm

Wyślij moc

MMF: min: -20dBm; maks: -10dBm

SMF: min: -20dBm; maks: 0dBm

Kabel internetowy

> 10BASE-T:

Kategoria 3,4 lub 5 UTP / STP (maks .: 100 m), EIA / TIA-568 100 Ω STP (maks .: 100 m)

> 100BASE-TX:

2 pary w kategorii 5 UTP (maks .: 100 m), EIA / TIA-568 100 Ω STP (maks .: 100 m)

> 100Base-Fx: 8,3 μm, 8,7 μm, 9 μm i 10 μm w światłowodzie jednomodowym

oraz 50 62,5 i 100 μm na światłowodzie wielomodowym

Wymiary (WxDxH)

2.5 U Montaż w szafie

Napięcie wejściowe

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V i DC-48V jest opcjonalne (zasilanie wewnętrzne)

Temperatura operacyjna

-20 ℃ do 70 ℃

Przechowuj temperaturę

-40 ℃ do 75 ℃

Wilgotność

5% ~ 95% brak koagulacji



Hot Tags: konwerter światłowodowy 16 portów, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, kupować, tanio, hurtowo, cennik, niska cena
Produkty powiązane
Zapytanie